Weitech WK0100 - odpuzovač zvěře

Kód: 1051011
Neohodnoceno
Značka: Weitech
959 Kč 792,56 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Elektronický plašič zvěře s dobíjením přes USB vhodný k ochraně aut, garáží či stanoviště popelnic

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronický plašič zvěře s dobíjením přes USB vhodný k ochraně aut, garáží či stanoviště popelnic

 

  • Elektronické plašiče odpuzují nežádoucí návštěvníky pomocí ultrazvukových vln. Lišky, králíci, kočky, psi a další zvěř se těchto ultrazvukových vln bojí, a proto opouští hlídaný prostor
  • Přístroj WEITECH WK 0100 je účinný na plašení hlodavců (myši, krysy, potkani), kun, toulavých koček a psů či menší lesní zvěře jako jsou například lišky nebo zajíci.
  • Plašiče vydávají zvuky s vysokou frekvencí (ultrazvuk). Kombinací takových ultrazvukových signálů se stále se měnící frekvencí je odplašení zvěře z hlídaného prostoru bez toho, aby si zvěř nějakým způsobem ublížila nebo se zranila.
  • Elektronický plašič zvěře WEITECH WK0100 se velmi snadno instaluje do míst, která potřebujete chránit.
  • Zařízení je určeno do menších prostor, na plochu do 40 m2. Plašič udržuje zvěř za pomocí ultrazvukových vln ve vzdálenosti 3-4 metry od zařízení. Může tak chránit například auto, garáž, stanoviště popelnic a jejich okolí, či třeba vstup do zahrady.
  • Přístroj je napájen vestavěnou baterií, která se dobíjí velmi snadným způsobem jako například Váš mobilní telefon - přes USB. USB kabel je součástí dodávky. Nepotřebujete tak ani baterie ani adaptér.
  • Plašič je schopen pokrýt plochu 360o

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plašiče zvěře, kun
Záruka: 2 roky
Účinný na: kuna, myš, krysa, potkan, toulavý pes, toulavá kočka, liška, zajíc

Weitech

 

je belgická firma zaměřující se na výrobu kvalitních odpuzovačů hmyzu, hlodavců i zvěře. Využívá systém střídání frekvencí, takže si zvěř na zvuk odpuzovače těžko zvyká. Mezi našimi zákazníky se jedná o velmi oblíbenou značku.