PROTECT nástraha na hubení mravenců faraonů 3ks

Kód: 126
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Granulovaná insekticidní nástraha v insekticidních staničkách k hubení mravenců faraonů ve vnitřním prostoru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Granulovaná insekticidní nástraha v insekticidních staničkách k hubení mravenců faraonů ve vnitřním prostoru

 

 • Granulovaná insekticidní nástraha v insekticidních staničkách k hubení mravenců faraonů ve vnitřním prostoru
 • Kolonie mravenců faraonů žijí ve vytápěných prostorách budov a pro svá hnízda využívají praskliny ve stěnách a kolem rozvodů vody, v konstrukcích nábytku apod. kolonie mravenců faraonů obývá vždy několik hnízd a je tvořena několika stovkami až tisíci dělnicemi a, na rozdíl od jiných druhů mravenců, i několika desítkami až stovkami samic (královen). Žlutohnědé dělnice jsou 2 až 2,5 mm dlouhé, prostým okem sotva viditelné, pečují o hnízda samicím, larvám a všem dělnicím, které neopustily hnízdo do něj donášejí potravu a vodu, případně i granulovanou nástrahu PROTECT jako potravu.
 • Nástraha PROTECT obsahuje růstový regulátor hmyzu (S-methopren), který nepůsobí hynutí dělnic ani samic, ale zabrání samicím klást vajíčka a poškozuje vývoj larev. Kolonie zanikne a mravenci hynou během 10 - 14 týdnů.
 • Návod k použití: Odstřihněte vrchní část insekticidní staničky a odtrhněte krycí fólii lepící plošky. Přilepte insekticidní staničku nejlépe na svislé plochy do blízkosti (nikoliv však přímno na) cestičky mravenců, nebo do blízkosti míst, kde se dělnice často vyskytují a vyhledávají potravu. Uvolněný otvor by měl směřovat nahoru. Vhodnými místy k umístění staniček jsou stěny za kuchyňskou pracovní plochou, vnitřky potravních skříněk, koupelna apod. Pokud se mravenci vyskytují i v jiných částech bytu, například v okolí akvárií, terárií, květináčů apod, umístěte staničky i tam.
 • Doporučené dávkování: 2 insekticidní staničky na 20 metrů čtverečních.
 • Brzy po umístění insekticidních staniček se může stát, že se v jejich okolí a někdy i jinde, objeví větší množství mravenců než dříve. To je výsledek vysoké atraktivity nástrahy PROTECT, což zajišťuje její vysokou účinnost.
 • Pokud je nástraha z insekticidní staničky zcela, nebo z větší části spotřebována, nebo je stanička poškozena, nahraďte ji novou. Zabraňte zasažení insekticidních staniček vodou při úklidu nebo ijné činnosti. Nástraha by tím přestala být účinná.
 • Pokud máte rozmístěné insekticidní staničky s nástrahou PROTECT, nepoužívejte žádné jiné insekticidy, ani k ochraně pokojových rostlin.
 • Aby byly všechny kolonie mravenců faraonů spolehlivě zničeny, ponechte insekticidní staničky rozmístěné po dobu 3 měsíců, i když mravenci vymizí dříve.
 • nástraha PROTECT obsahuje hořkou látku (denatonium benzoat), která snižuje možnost jejího náhodného pozření, zejména dětmi.
 • Účinná látka: 0,5% (5g/kg) S-methopren (CAS: 65733-16-6)
 • Doba použitelnosti: 2 roky od datumu výroby - skladujte v neotevřených originálních obalech na suchých, chladných a tmavých místech, kde teplota neklesá pod bod mrazu.

Doplňkové parametry

Kategorie: hubení hmyzu
Účinný na: mravenec faraon

Bábolna Kornyezetbiológiai Kozpont Kft.

 

Výrobce velmi účinných a oblíbených přípravků na hmyz, jako například Protect proti štěnici a bleše, Biostop na potravinové nebo šatní moly a dalších.