Bábolna Bio Protect na štěnice a blechy sprej 500 ml

Kód: 129
341 Kč 281,82 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Vysoce účinný sprej na blechy a štěnice s rozprašovačem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce účinný sprej na blechy a štěnice s rozprašovačem

 

Protect proti štěnicím a blechám je tekutý přípravek v mechanickém rozprašovačik přímému použití , ve vnitřních prostorách budov. Přípravek obsahuje kombinaci vzájemně se doplňujících účinných látek a je účinnýna dospělce i larvální stadia. Přípravek je účinný i nadruhy rezistentní k pyretroidům. Přípravek není určen kaplikaci přímo na zvířata. Použití neprofesionální. Biocidní přípravek: insekticid, TP 18

Distribuční kategorie: III, biocid bez distribuční registrace.

Účinné látky:

  • S – methoprén 2,8g/kg (0,28 %)
  • přírodní pyrethrum 1,8g/kg (0,18 %)
  • piperonyl butoxid 3,6 g/kg (0,36 %)

 

Mechanismus účinnosti: Přípravek Protect proti štěnicím a blechám působí kontaktně a jeho účinné látky se vzájemně doplňují. Přírodní pyrethrum vypudíhmyz z úkrytůa část hoihned zahubí. Vlivem S-methoprenu, který je růstovým regulátorem hmyzu, ztratí larvální stadia schopnost dát vznik dospělcům a postupně uhynou, dospělé samičky ztratí schopnost klást životashopná vajíčka. Piperonyl butoxid urychluje vstřebávání obou účinných látek do těla hmyzu a zvyšuje jejich účinnost.

Návod na použití: Před použitímpřípravek důkladně protřepejte, uvolněte bezpečnostní uzávěr, otevřete okna a zajistěte důkladné větrání místnosti. Přípravek aplikujte cíleně do úkrytů a na místa výskytu hmyzu.

 

Štěnice: aplikujte do jejich denních úkrytua jejich okolí, tj. do konstrukcí posteli (1), zejména vhlavách postelí (2) pod odchlíplé tapety (3), do švů matrací (4), do konstrukcí nočních stolků (5), podlišty kolem podlahy a stěn (6), kolemrámů dveří(7), za obrazy(8), pod koberce (9), pod lišty kolem oken(10)a do dalších úkrytů. Lůžkoviny a ložní prádlo přípravkem neošetřujte, ale vyperte obojí bezodkladně při teplotě 60 oC.

Dávkování:15 ml přípravku, tj. 24-26 zmáčknutí kohoutku rozprašovače, na 1 mošetřené plochy. Obsah nádobky stačí na ošetření 30mplochy. K dosažení potřebné účinnosti aplikaci opakujte vintervalech 2-3 týdnech až do vymizení štěnic.

 

Blechy: přípravek je účinný na všechny druhy blech, které napadají člověkaa domácí mazlíčky. Přípravek aplikujte na celou plochu podlahy, do všech škvír a na stěny do výše 1 m. Zvýšenou pozornost věnujte pelechům a obydlím domácích mazlíčků, kde se vyvíjejí larvy blech. Přímo na zvířata však přípravek neaplikujte. Po aplikaci přípravku podlahu neomývejte po dobu nejméně 1 týdne. Po umytí podlahy aplikaci opakujte. Na neomytých místech zůstává postřik účinný po dobu 8-9 měsíců.

Dávkování: 5 ml přípravku, tj. 8-10 zmáčknutí kohoutku rozprašovače, na 1 m2 ošetřené plochy. Obsah nádobky stačí na ošetření 80 m2 ošetřené plochy.

Doplňkové parametry

Kategorie: hubení hmyzu
Účinný na: blecha, štěnice

Bábolna Kornyezetbiológiai Kozpont Kft.

 

Výrobce velmi účinných a oblíbených přípravků na hmyz, jako například Protect proti štěnici a bleše, Biostop na potravinové nebo šatní moly a dalších.