VEBI Duracid Vespe sprej 750 ml

Kód: 150
Neohodnoceno
245 Kč 202,48 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.7.2022

Jedinečný sprej likvidující vosy, sršně a jejich hnízda s účinkem i na ostatní lezoucí a létající hmyz s bezpečným dostřikem 2 - 3 metry

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný sprej likvidující vosy, sršně a jejich hnízda s účinkem i na ostatní lezoucí a létající hmyz s bezpečným dostřikem 2 - 3 metry

 

Insekticidní sprejová bombička, určená k přímému použití proti lezoucímu a létajícímu hmyzu, zejména proti vosám. Použití malospotřebitelské i profesionální.

 

MECHANISMUS ÚČINNOSTI:

DURACID VESPE je insekticid v aerosolové bombičce k hubení široké škály lezoucích a létajících druhů hmyzu, jako jsou švábi, mravenci, mouchy, komáři, ovádi a hlavně vosy. Díky aktivním složkám přípravek dvojí účinek hubící a reziduální. Proti létajícímu hmyzu aplikujte přípravek do prostoru ošetřovaných místností, proti lezoucímu hmyzu postřikujte povrchy, na kterých se hmyz pohybuje. Vzhledem k vlastnostem přípravku a účinným látkám rozpuštěným ve vodě, je možné přípravek DURACID VESPE používat k hubení hmyzu v obytných a společenských místnostech, čekárnách,hotelech, úschovnách a skladech.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Před použitím protřepejte! Neaplikujte nadměrné a nevhodné množství obsahu bombičky. Proti létajícímu hmyzu nasměrujte střik do prostoru. V místnostech běžných rozměrů by trvání střiku nemělo být delší než 5 vteřin. Ošetření zopakujte jen, je-li to nezbytné. Aplikujte za nepřítomnosti jiných osob.Vyhněte se větší koncentraci hořlavých plynů. Asi 15 minut po aplikaci přípravku prostor důkladně vyvětrejte. Proti lezoucímu hmyzu (švábi, mravenci a ostatní lezoucí hmyz) aplikujte přímo na hmyz, nebo na místa, kde se hmyz pohybuje nebo se ukrývá, tj. podél okrajů podlahy, zárubní oken a dveří, do puklin, pod nábytek, do odpadků. Obtěžující vosy mimo hnízdo postřikujte přímo ze vzdálenosti asi 1 m. Při použití proti hnízdům vos namiřte trysku ze vzdálenosti 2-3 metrů na vchod hnízda a aplikujte přípravek střikem trvajícím 2-4 vteřiny tak, aby paprsek směřoval pokud možno dovnitř hnízda. Postříkejte i okolí vchodu a povrch celého hnízda. Pokud je hnízdo vos v zemi, ucpěte po aplikaci přípravku jeho vchod zeminou nebo drnem. Nejvhodnější doba pro zásah proti vosímu hnízdu je krátce po západu slunce. Po pečlivě provedené aplikaci uhynou všichni příslušníci hnízda a celá kolonie zanikne.

 

SLOŽENÍ:

100 g přípravku obsahuje:

  • Cypermethrin40/60......................................................0,125g
  • Tetramethrin................................................................. 0,25g
  • Piperonylbutoxid.......................................................... 1,25g
  • Emulgátory a antioxidanty........................................... 0,42g
  • Deodorizovaný petrolej................................................ 5,28g
  • Propan butan................................................................ 35,00g
  • Demineralizovaná voda .............................. doplněná do 100g.

Doplňkové parametry

Kategorie: hubení hmyzu
Účinný na: vosa, sršeň

VEBI Istituto Biochimico S.r.l.

 

Italský výrobce pěny na vosy a sršně Duracid

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení