VEBI Duracid Vespe sprej 750 ml

Kód: 150
Neohodnoceno
245 Kč 202,48 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Jedinečný sprej likvidující vosy, sršně a jejich hnízda s účinkem i na ostatní lezoucí a létající hmyz s bezpečným dostřikem 2 - 3 metry

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný sprej likvidující vosy, sršně a jejich hnízda s účinkem i na ostatní lezoucí a létající hmyz s bezpečným dostřikem 2 - 3 metry

 

Insekticidní sprejová bombička, určená k přímému použití proti lezoucímu a létajícímu hmyzu, zejména proti vosám. Použití malospotřebitelské i profesionální.

 

MECHANISMUS ÚČINNOSTI:

DURACID VESPE je insekticid v aerosolové bombičce k hubení široké škály lezoucích a létajících druhů hmyzu, jako jsou švábi, mravenci, mouchy, komáři, ovádi a hlavně vosy. Díky aktivním složkám přípravek dvojí účinek hubící a reziduální. Proti létajícímu hmyzu aplikujte přípravek do prostoru ošetřovaných místností, proti lezoucímu hmyzu postřikujte povrchy, na kterých se hmyz pohybuje. Vzhledem k vlastnostem přípravku a účinným látkám rozpuštěným ve vodě, je možné přípravek DURACID VESPE používat k hubení hmyzu v obytných a společenských místnostech, čekárnách,hotelech, úschovnách a skladech.

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Před použitím protřepejte! Neaplikujte nadměrné a nevhodné množství obsahu bombičky. Proti létajícímu hmyzu nasměrujte střik do prostoru. V místnostech běžných rozměrů by trvání střiku nemělo být delší než 5 vteřin. Ošetření zopakujte jen, je-li to nezbytné. Aplikujte za nepřítomnosti jiných osob.Vyhněte se větší koncentraci hořlavých plynů. Asi 15 minut po aplikaci přípravku prostor důkladně vyvětrejte. Proti lezoucímu hmyzu (švábi, mravenci a ostatní lezoucí hmyz) aplikujte přímo na hmyz, nebo na místa, kde se hmyz pohybuje nebo se ukrývá, tj. podél okrajů podlahy, zárubní oken a dveří, do puklin, pod nábytek, do odpadků. Obtěžující vosy mimo hnízdo postřikujte přímo ze vzdálenosti asi 1 m. Při použití proti hnízdům vos namiřte trysku ze vzdálenosti 2-3 metrů na vchod hnízda a aplikujte přípravek střikem trvajícím 2-4 vteřiny tak, aby paprsek směřoval pokud možno dovnitř hnízda. Postříkejte i okolí vchodu a povrch celého hnízda. Pokud je hnízdo vos v zemi, ucpěte po aplikaci přípravku jeho vchod zeminou nebo drnem. Nejvhodnější doba pro zásah proti vosímu hnízdu je krátce po západu slunce. Po pečlivě provedené aplikaci uhynou všichni příslušníci hnízda a celá kolonie zanikne.

 

SLOŽENÍ:

100 g přípravku obsahuje:

  • Cypermethrin40/60......................................................0,125g
  • Tetramethrin................................................................. 0,25g
  • Piperonylbutoxid.......................................................... 1,25g
  • Emulgátory a antioxidanty........................................... 0,42g
  • Deodorizovaný petrolej................................................ 5,28g
  • Propan butan................................................................ 35,00g
  • Demineralizovaná voda .............................. doplněná do 100g.

Doplňkové parametry

Kategorie: hubení hmyzu
Účinný na: vosa, sršeň

VEBI Istituto Biochimico S.r.l.

 

Italský výrobce pěny na vosy a sršně Duracid